Nowe stacje MOYA – Cekanowo i Zarzecze

 Nowe stacje MOYA – Cekanowo i Zarzecze

Nowa stacja Moya

Obiekt MOYA w Cekanowie mieści się przy drodze krajowej nr 62 (Płock-Wyszogród-Nowy Dwór Mazowiecki). Stacja obsłuży ruch lokalny i tranzytowy – ma szybki wlew diesla oraz parking dla ciężarówek.

Stacja MOYA w Zarzeczu jest zlokalizowana przy DK 19, relacji Rzeszów-Lublin. Jest nowo wybudowanym obiektem, który również spełnia wymagania klientów zarówno lokalnych, jak i przejeżdżających tranzytem.

Na stacji w Cekanowie kierowcy mogą zatankować każdy rodzaj paliwa: benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy i ON MOYA Power oraz LPG. Dodatkowo, mają możliwość skorzystania z kompresora i odkurzacza. Ponadto, użytkownicy pojazdów wysokoprężnych mogą uzupełnić zbiorniki na AdBlue bezpośrednio z dostępnego na stacji dystrybutora.

Obecny na stacji koncept gastronomiczno-kawiarniany ma w ofercie aromatyczną kawę, sycące dania – hot-dogi, zapiekanki, kanapki, a także przekąski na słodko. W sklepie zakupić można produkty na drogę oraz do domu – przekąski i napoje na każdą okazję. Ponadto, na stacji można wysłać kolekturę LOTTO, odebrać przesyłkę DHL oraz doładować konto E-Toll.

Stacja paliwowa oraz sklep i Caffe Moya czynne są całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Stacja w Zarzeczu w swojej ofercie ma benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, wzbogacony ON MOYA Power, a także LPG. Oprócz tego użytkownicy pojazdów mogą skorzystać z ręcznej myjni, odkurzacza i kompresora. Caffe MOYA zaprasza na hot-dogi, przygotowywane na miejscu zapiekanki, burgery, zestawy amerykańskie (stripsy z kurczaka z frytkami), pizzę w wielu wariantach smakowych i inne przekąski na zimno.

Stacja w Zarzeczu również czynna jest całą dobę. Pełna lista stacji MOYA w Polsce jest dostępna pod adresem: https://moyastacja.pl/stacje-paliw.html

Podobne artykuły